Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Gallery» Domača stranKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Chat s Christopherjem in Dulce

Go down 
AvtorSporočilo
×Any×
Administrator
Administrator
×Any×


Število prispevkov : 463
Registration date : 24/05/2008

Chat s Christopherjem in Dulce Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Chat s Christopherjem in Dulce   Chat s Christopherjem in Dulce EmptySre Jul 30, 2008 11:41 am

1. Christopher ali boš imel mogoče kakšen projekt konec tega leta?
Ja pripravljam nekaj glede glasbe, saj je zame to zelo pomembno.

2.Ali je film, ki ga boste snemali koncec tega leta mišljen kot slovo RBD?
Ne, sigurno ne. Film je nekaj, kar imamo v planih še nekaj let.

3. Kakšni so vaši plani ko se bo RBD končal?
Dulce: Izdala sem knjigo in upam da pride kmalu sem in sem tudi glavna igralka filmu Una vez mas, ampak še ne vem veliko glede filma.

4. Kaj pričakujete od španskega dela turneje? Obiska katerega mesta se najbolj veselite?
Dulce: Nikoli še nismo bili v Santiago de Compostelo, ampak poznam knjigo preko neke knjige in bi ga zelo rada obiskala.
Christopher: Rad bi se vrnil na Ibizo heheh..

5. Kakšne plane še imate do konca tega leta poleg filma?
Nadaljevati s koncerti, koncerti in še enkrat koncerti do konca tega leta heheh..

6. Imate pripravljeno kakšno presenečenje na koncertih v Španiji?
Mogoče bomo nove pesmi. Na koncertu v Madridu bo tudi presenečenje ampak vam ne smemo izdati kakšno..ker je presenečenje hahah..

7. Dulce, si pevka, igralka, pisateljica in pišeš pesmi. Kaj misliš, da ti še manjka?
Trudim se početi in ustvarjati vse kar lahko. Rada bi se še bolj poglobila v vse te naštete stvari.

8. Eden od članov skupine Jonas Brothers je izrazil željo, da bi želel z vami posneti pesem. Kaj mislite o tem?
Ne poznamo jih še osebno ampak vemo da so dobri. Tako, da brez problema. Nebi nas motilo.

9. Dulce kdaj bo izšla tvoja knjiga v Španiji? Bi nam lahko povedala kaj več o njej? Ali mi lahko povete kje bi s dalo dobiti VIP karto, da bi vas lahko od bližje spoznala?
Ne vem še kdaj bo izšla ampak jih bom neka prinesla s sabo na turnejo. Začela sem jo pisati pri enajtih letih in opisuje moje življenje od 11. pa do 21. leta - dobre in slabe stvari. In glede VIP: tudi mi sami ne vemo heheh..

10. Na zadnjem CDju ste nekateri sledili Dulce in tudi sami napisali pesmi. Katere so to?
Christopher Sueles volver, Poncho Si no estas aqui in Maite Tal vez manana.

11. Katero je najbol nenavadno, smešno darilo, ki ste ga dobili od kakšnega fana?
Dulce: Pred kratkim so mi podarili košček lune. Zdaj se podarja to hahah.. In na drugih koncertih so nam dali zvezde z našimi imeni. Pomembno je, da vedo kaj nam je všeč in nikoli ne zgrešijo.
Christopher: Dobil sem nekaj spodnjic, resno hehehe.. in tudi zvezdo..

12. Ali mislite snemati nov CD v letu 2009?
Ja, 100%!

13. Katera je vaša najljubša španska jed? In mehiška?
Christopher: Zelo mi je všeč gazpacho.
Dulce: Tudi meni gazpacho, od mehiške hrane pa so obema najljubši tacosi.

14. Kateri latino pevci so vam najljubši?
Christopher: Alex Syntek in Gloria Trevi.
Dulce: Shakira, Alejandro Sanz, Mana,..

15. Kdaj boste spet imeli koncerte in podpisovanja avtogramov v Mexicu?
Nekajkrat smo že bili tam.. In upamo da se bomo seveda tudi vrnili.

16. Kaj vam je najbolj všeč na Špancih? In kaj najmanj?
Dulce: Najbolj mi je všeč da so zelo odprti, ne le po izgledu vendar tudi po obnašanju. Imajo zelo odprto življenje in so zelo inteligentni.. In ni mi všeč da so tako daleš od moje države. hehehe
Christopher: Vedno so mi bili super in imam tudi veliko španskih prijateljev. Poznam tudi špansko kulturo.

17. Če bi lahk pobegnali za en dan, kam bi šli?
Dulce: Šla bi na otok, kjer so snemali LOST. Z vsemi igralci...hehe
Christopher: Šel bi na Bali saj sem že kot mali gledal slike od tam in mi je zelo všeč.

18. V življenju ste dosegli že vse: slavo, denar, občudovalce, veliko krajev sveta. Kaj vam še manjka?
Christopher: Meni v osebnem življenu še veliko manjka, ampak sem zelo hvaležen za vse to kar sem že dosegel.
Dulce: To ni vse. Najbolj pomembno je da si dobro na čustveni ravni , ker kadar nisi izpopolnjen od znotraj te ne more nič narediti srečnega, čeprav imaš vse to kar je našteto.

19. Kdaj bo premira filma? Veliko je ugibanj, da naj bi bil v filmu poleg Dulce zaigral tudi venezuelski igralce Edgar Ramirez. Ali je to res? In kaj imate pripravljeno za nas ob obisku Venezuele?
Zaradi pomanjkanja časa še ne vem datuma izida filma in kolikor vem on ne bo glavni igralec.. hehe

20. Ali še hranite kakšno igračo iz otroštva in če jo, katera je in zakaj jo hranite?
Christopher: Že 8 let hranih prve ostanke mojih desk za skejtanje.
Dulce: Imela sem nekaj zelo lepih plišastih opic, ampak sem jih podarila bivšemu fantu..

21. Dulce kakšni so kaj Christopherjevi poljubi? Kako bi jh ocenila?
Christopher: 10 hahaha..No povej po resnici in ne zato ker sem jaz tukaj.
Dulce: 10 hahah

22. Kateri španski izvajalci so vam všeč?
Dulce: Bebe mi je zelo všeč in pa tudi El Sueno del Morfeo, Chabao
Christopher: Neka meni zelo ljuba oseba mi je pokazala pesem Aun no te has ido od Vanesse.

23. Kdo oblikuje vaše obleke za nastope?
Dulce: Meni jih dela prijateljica Liliana Boker
Christopher: delam si jih sam heheh

24. Kaj bo z RBD la Familia? Ali se bo nadaljevala?
Ne bo druge sezone zaradi pomanjkanja časa.

25. Če bi morali biti na samotnem otoku z osebo nasprotnega spola iz skupine, koga bi izbrali?
Christopher: Maite, ker nam je kot mama v skupini.
Dulce: Jooj ne vem..Predlagajte!

26. Ali pogrešate kaj, kar ste počeli preden ste postali slavni?
Christopher: V bistvu ne..Ker sem še kar normalna oseba. Sem zelo zadržan in me niti ne vpletajo v toliko govorice in tako imam tudi nekaj miru.
Dulce: Da bi imela fanta, brez da si izmišljujejo govorice.

27. Kaj je najlepše kar so vam povedali?
Christopher: Meni to, da dobro igram bobne.
Dulce: " Te je bolelo..ko si padla iz nebes" heheh

28. Ali bi se slekli za dober razlog?
Christopher: Ja za 8.000.000 dolarjev..hehe..ne nebi se slekel. To me ne zanima.
Dulce: Mislim, da nebi tega naredila.

29. Dulce kdo te ja navdihnil, da si napisala pesem Te daria todo?
Moje bivše ljubezni..hahah

30. Ali je Te daria todo kot odgovor pesmi Sueles volver?
Dulce: Sigurno si Vondy..heheh
Christopher: Bilo bi lepo, ampak ni res.

31.Kaj naredite z vsemi darili, ki jih dobite od fanov?
Dulce: Izberem, kateri so mi najbolj všeč, druge pa imam v posebni sobi ker jih je res preveč.
Christopher: Nekaj jih podarim mojim psom...heheh..Sliši se grdo ampak jim imam res rad. Moja mama tudi, včasih bi rekel da ima raje njuju kot pa mene heheh..

Dulce: Rada bi se vam še enkrat zahvalila za vso podporo in ljubezen. Zelo vas imamo radi, sledite svojim sanjam, ne pustite da vam govorijo kaj morate delati, delajte stvari prav, ker vedno kar poseješ tudi žanješ.

Christopher: Hvala vsem fanom, ki ste bili vedno tukaj in upam, da me boste še vedno podpirali v prihodnosti.

Vir: http://rbd-rebelde-slovenija.blogspot.com/
Nazaj na vrh Go down
 
Chat s Christopherjem in Dulce
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» NASLEDNJI CHAT Z RBD
» Dulce gleda video
» Maite govori o Dulce in Ponchotu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: FORUM :: » иσνι¢є-
Pojdi na: